Mini Lotto

Logowanie odbywa się w dwojaki sposób

1.LOGIN w przypadku normalnych gier przez Internet w miejsce loginu wpisujemy swój e-mail, gdy gramy przez sms w miejsce logowania wpisujemy nr. telefonu z którego wysłaliśmy sms.
2.HASLO w przypadku normalnych gier przez Internet wpisujemy hasło takie jakie wpisaliśmy przy rejestracji, gdy gramy przez sms w miejsce hasła wpisujemy numer kuponu który otrzymaliśmy w sms-sie zwrotnym potwierdzającym nasza grę przez sms.

Wybierz 5 z 42 liczb

Liczby skreśl sam lub możesz sobie wylosować powiększając pole z liczbami naciskając lupę – wciśnij „wylosuj” możesz to powtarzać przesuwając pola aż do 8 zakładu.

Możesz tez wylosować twoje liczby przez bęben do losowania liczb i zapisać na kuponie, powtarzając ten cykl aż do zapisania według twojego wyboru od 1 do 8 zakładów.

Losowania Lotto odbywają się w każdy wtorek, czwartek i sobotę o godz. 22:15.

Portal Lotplay przyjmuje zlecenia na losowania na wtorek, czwartek i sobote do godz. 19:00

W Mini Lotto za jednym razem możesz zagrać na 10 kolejnych losowań.

Graj systemem

W Mini Lotto możesz grać systemem. Typujesz więcej liczb (od 6 do 12 liczb spośród 42) i tym samym obstawiasz wszystkie możliwe kombinacje, jakie mogą wystąpić z ich udziałem. Pamiętaj, że na wszystkich wykorzystanych polach typowania jednego blankietu musisz skreślić tyle samo liczb, tj. 6,7, 8, 9, 10, 11 lub 12. Liczby może losowo wybrać za Ciebie bęben z kulami.

Mini Lotto to mini cena, a do wygrania nawet 300 000 zł.