Lotto

Od 14 września 2012 r. do każdego zakładu Lotto możesz dopłacić złotówkę, by Twoje liczby wzięły udział w dodatkowym losowaniu miliona złotych!

Logowanie odbywa sie w dwojaki sposób

1.LOGIN w przypadku normalnych gier przez Internet w miejsce loginu wpisujemy swój e-mail, gdy gramy przez sms w miejsce logowania wpisujemy nr. telefonu z którego wysłaliśmy sms.

2.HASLO w przypadku normalnych gier przez Internet wpisujemy hasło takie jakie wpisaliśmy przy rejestracji, gdy gramy przez sms w miejsce hasła wpisujemy numer kuponu który otrzymaliśmy w sms-sie zwrotnym potwierdzającym nasza grę przez sms.

Wybierz 6 z 49 liczb

Liczby skreśl sam, lub możesz sobie wylosować powiększając pole z liczbami naciskając lupę – następnie „wylosuj” możesz to powtarzać przesuwając pola aż do 8 zakładu.

Możesz tez wylosować twoje liczby przez bęben do losowania liczb i zapisać na kuponie, powtarzając ten cykl aż do zapisania według twojego wyboru od 1 do 8 zakładów.

Losowania Lotto odbywają się w każdy wtorek, czwartek i sobotę o godz. 22:15.

Portal Lotplay przyjmuje zlecenia na losowania na wtorek, czwartek i sobote do godz. 19:00

Graj systemem

W Lotto możesz grać również systemem. Typujesz więcej liczb (od 7 do 12 liczb spośród 49) i tym samym obstawiasz wszystkie możliwe kombinacje, jakie mogą wystąpić z ich udziałem. Przykładowo jeśli grasz systemem 8, typujesz 8 z 49 liczb. Gdy trafisz „szóstkę” oznacza to, że trafiłeś również 12 „piątek” oraz 15 „czwórek” – otrzymujesz wszystkie te wygrane.

Gwarantowana pula

W Lotto pula na „szóstki” jest gwarantowana i wynosi minimum 2 000 000 zł.