EURO JACKPOT PRZEZ INTERNET

Zachęcamy do wzięcia udziału w oficjalnej europejskiej loterii Euro Jackpot przez Internet korzystając z portalu LotPlay. Prowadzimy legalną działalność, która skupia się na wyręczaniu zarejestrowanych użytkowników w zakupie losów, kuponów w kolektorach Totalizatora Sportowego w celu wzięcia udziału w konkretnej loterii lub też grze losowej.

W loterii Euro Jackpot przez Internet mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, o czym dokładnie informuje regulamin dostępny na stronie serwisu. Pragniemy zwrócić uwagę na fakt, że wysokość kumulacji Euro Jackpot jest znacznie wyższa niż w przypadku innych loterii, co zachęca wiele osób do gry. Za pośrednictwem LotPlay mogą Państwo skreślać i wysyłać kupony Euro Jackpot przez Internet na trzy różne sposoby, mianowicie: w pierwszej opcji wybierając 5 z 50 liczb i 2 z 8 euro liczb na zwykły kupon (jedna osoba) , drugi wariant wybierając 5 z 50 liczb i 2 z 8 euro liczb na grupowy kupon (10 osób na jeden zakład) oraz wybierając 5 z 50 liczb i 2 z 8 euro liczb na grupowy kupon (10 osób na jeden zakład) grając przez SMS. Zasady tej gry nie należą do trudnych, za to wygrana będzie jak najbardziej satysfakcjonująca.

Transakcje przeprowadzane są z wykorzystaniem bezpiecznego protokołu szyfrowania SSL. Procedura udziału w Euro Jackpot przez Internet nie jest skomplikowana, a wszelkie niezbędne informacje w tym zakresie odnajdą Państwo na stronie naszego serwisu. Serdecznie zapraszamy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *