EURO JACKPOT

Euro Jackpot jest nową, oficjalną europejską Loterią Wspólnoty, w której padają wygrane w wysokości do 90.000.000 euro, co zachęca wiele osób do udziału w tej grze z szansą na satysfakcjonujące zwycięstwo.

Za pośrednictwem portalu LotPlay mają Państwo możliwość zagrać w Euro Jackpot bez konieczności wychodzenia z domu siedząc wygodnie przed monitorem komputera. Dołożyliśmy wielu starań, żeby nasz serwis był intuicyjny i prosty w obsłudze. Jednocześnie pragniemy podkreślić, ze wszelkie przeprowadzane transakcje odbywają się z wykorzystaniem bezpiecznego protokołu szyfrowania SSL.

Zasady gry Euro Jackpot nie są skomplikowane i co istotne oparte są na losowaniu 5 z 50 liczb plus 2 z 8 euro-liczb. To, co wyróżnia grę Euro Jackpot spośród innych to fakt, że kumulacje są znacznie wyższe niż w przypadku innych popularnych gier liczbowych. W loterii Euro Jackpot mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie. Jeżeli są Państwo zainteresowani grą Euro Jackpot, portal LotPlay udostępnia w tej dziedzinie możliwość skreślania i wysyłania kuponów aż na trzy różne sposoby, mianowicie: w pierwszej opcji wybierając 5 z 50 liczb i 2 z 8 euro liczb na zwykły kupon (jedna osoba) , drugi wariant wybierając 5 z 50 liczb i 2 z 8 euro liczb na grupowy kupon (10 osób na jeden zakład) oraz wybierając 5 z 50 liczb i 2 z 8 euro liczb na grupowy kupon (10 osób na jeden zakład) grając przez SMS.

W celu uzyskania szczegółowych informacji o loterii Euro Jackpot odsyłamy również na stronę naszego serwisu na której na bieżąco pojawiają się aktualne wyniki również bezpośrednio związane z grą Lotto.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *